Zmagania rowerowe Agrochest Teamu w górach i nad morzem z miejscami na podium.

6 lipca w Wiśle odbył się jeden z wyścigów z serii Road Maraton których sponsorem były m.in dobre sklepy rowerowe. W wyścigu startowało dwóch zawodników naszej drużyny, Michał Czapla i Marcin Korzeniowski. Wyścig górzysty, z łączną sumą przewyższeń 2500 metrów. Już na pierwszym podjeździe uplasowała się grupka około dziesięciu osób w której znalazł się również Michał Czapla. W połowie ostatniej pętli grupa zredukowała się o połowę a Michał dojechał na mocnej 4 pozycji open zdobywając 2 miejsce w kategorii M2. Marcin Korzeniowski zdobył 9 miejsce open i 4 w kategorii M3. Start w Wiśle był dobrym treningowym sprawdzeniem przed kolejnymi ważniejszymi wyścigami naszej drużyny w tym sezonie.

W tym samym terminie w nadmorskiej części kraju Przemek Mikołajczyk zmierzył siły w Maratonach Rowerowych Langa w Gdańsku. Po przejechaniu trasy mini 28 km zajął drugie miejsce w kategorii wiekowej M4.