Zawody MTB w Czerwonaku w błocie

Ciekawa pogoda dopisała w Czerwonaku na Gogolu. Nie dość, że startujący musieli kilka razy podjeżdżać pod Dziewiczą Górę, to na całej trasie towarzyszyło im błoto i opady deszczu.

Wszyscy przybywali na metę mokrzy i brudni ale z zadowoleniem, że dotarli do mety.

Agrochest Team poradził sobie bardzo dobrze.

14107795_1087007328043117_2238259827560968933_o

• Na dystansie MEGA 66 km

Krzysztof Orlik zajął 2 miejsce w kategorii open i 1 w swojej kategorii wiekowej. Zaraz za nim bo na 3 miejscu uplasował się  Mateusz Laszczyk. W swojej kategorii wiekowej zajął drugie miejsce.

Wojciech Czajka przyjechał jako 7 w kategorii open i 2 w swojej kategorii wiekowej a Hubert Spławski 8 w open i 5 w swojej kategorii wiekowej.

Nieco gorzej niż zwykle poradził sobie Przemysław Mikołajczyk. Zjawił się na mecie jako 17 w kategorii open ale za to 5 w kategorii wiekowej,

• Na dystansie MINI 33 km

Najlepiej poradził sobie Jan Spławski pojawiając się na mecie jako 43 w kategorii open i 6 w swojej kategorii wiekowej.

Na dystansie MINI należy również wyszczególnić naszego nowego zawodnika Jonasza Biesiadę. Z maratonu na maraton jedzie coraz lepiej. W Czerwonaku zajął 22 w swojej kategorii wiekowej.