Agrochest Team wygrał drużynowo wymagający kolarski wyścig szosowy Nowy Targ Road Challenge.

7-9.06.2019 r odbył się etapowy wyścig szosowy Nowy Targ Road Challenge. W wyścigu udział wzięli zawodnicy Agrochest Team w składzie: Mateusz Kanoniczak, Michał Czapla, Marcin Korzeniowski, Mateusz Laszczyk i  Damian Bartoszek.

Pierwszy etap to indywidualna jazda, na czas która wynosiła 11,6 km i 509 m przewyższeń. Po intensywnej czasówce trzeba było zmierzyć się z interwałową trasą obejmującą 102,7 km i 1289 m przewyższeń.  Ostatni etap to najcięższa 106 km trasa o 1828 m przewyższeniach z metą na podjeździe.

W imprezie uznanej za jedną z najtrudniejszych w Polsce Agrochest Team uplasował się drużynowo na pierwszym miejscu.

W ten sam weekend na Mistrzostwach Wielkopolski w Chodzieży Przemysław Mikołajczak zajął 2 miejsce open oraz 1 w swojej kategorii wiekowej tym samym stając się mistrzem.