Bike Cross Maraton w Mosinie

Za nami druga edycja Bike Cross Maraton Gogol, która odbyła się w minioną niedzielę w Mosinie. Zawodnicy startowali na dwóch dystansach MINI PRO (28 km), MINI ( 31 km ), i MEGA (62 km ). Trasa przebiegała głównie lasami po podłożu szutrowym z dodatkiem piasku.

Najlepiej na dystansie MEGA spisał się Przemysław Mikołajczyk zajmując 6 miejsce i 1 w swojej kategorii wiekowej. Tuż zanim na 7 miejscu uplasował się Krzysztof Orlik, który w swojej kategorii wiekowej był 2. Na tym samym dystansie Mateusz Kanoniczak, Wojciech Czajka i Hubert Spławski zajęli odpowiednio 12, 14 i 15 miejsce, a Artur Małkowski był 35.

Na dystansie MINI startowali Magdalena Czajka, która wśród kobiet zdobyła 32 miejsce i 8 w kategorii K4 i Grzegorz Sobczyński zajmując w kategorii open 153 miejsce. Jonasz Biesiada na trasie MINI PRO był 9.

Następny Maraton Gogola już 28 maja w Wyrzysku.