Michał Czapla Mistrzem Polski

Michał Czapla wygrywa Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski Amatorów a Kamila Wójcikiewicz bryluje w Żninie.

4.09 w Leszczynie woj. dolnośląskie odbyły się Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski  Amatorów, w których udział wziął zawodnik Agrochest Team Michał Czapla.

Na dystansie 95 km i 1800 metrów w pionie Michał uplasował się na pierwszym miejscu stając się tym samym Mistrzem Polski. To jednak nie wszystko. Kolejnego dnia kolarz wystartował w Wysocku na płaskim wyścigu o Puchar Starosty Złotoryjskiego i wywalczył 3 miejsce kategorii wiekowej.

W innej części Polski sukces odniosła również Kamila startując w Żninie na V Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim Enea Pałuki Tour 2021.  Zawodniczka zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej.