Nowy sezon Agrochest Team 2016 !

Rozpoczął się nowy sezon dla drużyny Agrochest Team.

Zawodnicy mają za sobą już trzy starty. W Dolsku na Gogol Bike Cross Maraton Krzysztof Orlik uplasował się na 14 pozycji w klasyfikacji generalnej i na 4 w swojej kategorii wiekowej. Przemysław Mikołajczyk zajął 22 miejsce w klasyfikacji generalnej i 3 w swojej kategorii. Wojciech Czajka zajął 44 miejsce w klasyfikacji generalnej i 9 w swojej kategorii.

Natomiast w Warszawie na Skandia Maraton najlepszym zawodnikiem z drużyny Agrochest Team okazał się Mateusz Laszczyk. Na dystansie Medio zajął 5 miejsce w klasyfikacji generalnej i w swojej kategorii. Z kolei na dystansie Grand Fondo Mateusz Kanoniczak zajął 15 miejsce w klasyfikacji generalnej i 5 w swojej kategorii.

W klasyfikacji drużynowej Gogol Bike Cross Maraton Agrochest Team zajmuje 4 miejsce z sumą 1439 punktów, a w klasyfikacji Skandia Maraton drużyna Agrochestu plasuje się na 9 pozycji z sumą 1627 punktów.

Przed drużyną kolejne zmagania, które odbędą się już dzisiaj (30.04.2016 r) w Obornikach oraz w niedzielę (1.05.2016 r) w Chodzieży. Życzymy powodzenia!