Pierwszy etap Bike Cross Maraton Gogol MTB 2017 w Dolsku

9 kwietnia odbyła się pierwsza z jedenastu edycji Gogol Bike Cross Maraton.

Trasa w Dolsku standardowo została podzielona na dwa dystanse MEGA licząca 60 km oraz MINI  z 28km. Nowością było wydłużenie dystansu MEGA o kilka kilometrów, tak by opóźnić spotkanie z dystansem MINI. W sumie w Dolsku wystartowało  prawie 800 zawodników.

Na dystansie MEGA najlepszym zawodnikiem Agrochest Team w klasyfikacji generalnej okazał się Mateusz Kanoniczak zajmując 10 miejsce i 4 w swojej kategorii wiekowej.  Niedaleko za nim uplasował się Wojciech Czajka który w klasyfikacji generalnej zajął 12 miejsce, a w swojej kategorii wiekowej 2. Na uwagę zasługuje również nasz nowy zawodnik Artur Małkowski, który na dystansie MEGA zajął 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Po pierwszym starcie Agrochest Team zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Kolejny maraton w Warszawie. 22 kwietnia startujemy na Vienna Life Lang Team. Bądźcie z nami!