Skoda Poznań Bike Challenge już za nami

 

11 września w Poznaniu odbył się wyścig Skoda Poznań Bike Challenge. To już trzecia edycja tej największej imprezy  kolarskiej w Polsce. Na starcie stanęło około 6000 miłośników dwóch kółek. Każdy mógł wybrać trasę odpowiednią do swoich możliwości. Uczestnicy ścigali się na czterech dystansach: 5 km dla najmłodszych zawodników, 18 km dla rodzin, 50 km dla mniej wymagających amatorów oraz 120 km da profesjonalistów. Zawodnicy mogli skorzystać z każdego rodzaju roweru.

W imprezie tej nie mogło zabraknąć zawodników Agrochest Team. Na dystansie Allegro Bike Challenge 50 km wystartowali Tomasz Rybarczyk i Grzegorz Sobczyński. Pierwszy z nich przyjechał na metę z czasem 1:10:57 zajmując  77 miejsce w kategorii Open oraz 4 w swojej kategorii wiekowej, wyprzedzając tym samym 1739 zawodników!

Natomiast na dystansie 120 km Skoda Challange wystartowali Mateusz Kanoniczak, Krzysztof Orlik, Hubert Spławski, Jan Spławski oraz Wojciech Czajka. Najlepiej z całej piątki wypadł Mateusz Kanoniczak zajmując 63 miejsce w kategorii Open z czasem 2:44:37, pozostawiając w tyle 1567 zawodników.

Dodaj komentarz