Agrochest Team na drugim miejscu w Bike Cross Maraton 2017

W minioną niedzielę odbył się finałowy maraton cyklu Bike Cross Maraton. Zawodnicy  mogli startować na dwóch dystansach Mini 30 km i Mega 60 km.

Na dystansie Mega wystartowało 6 zawodników Agrochest Team, wśród których najszybciej dojechał Mateusz Laszczyk zajmując 3 miejsce w kategorii open i M-2. Mikołajczyk Przemysław sklasyfikowany został na 8 pozycji, tuż za nim 9 miejsce zajął Krzysztof Orlik. Wojciech Czajka zajął miejsce 11, a w kategorii M-4 drugie miejsce. Na miejscu 21 uplasował się Artur Małkowski a na miejscu 27 Hubert Spławski. Na trasie Mini na starcie stanęło 2 zawodników z naszej drużyny. Jonasz Biesiada uplasował się na 25 pozycji, a Błażej Serkowski na 106 miejscu.

W całym cyklu Bike Cross Maraton nasz Team zajął 2 miejsce, tracąc do leadera 106 punktów

Wyniki klasyfikacji generalnej przedstawiają się następująco:

w kategorii M-1 Artur Małkowski zajął miejsce 2, W kategorii wiekowej M-2: Mateusz Kanoniczak zajął miejsce 2, Hubert Spławski miejsce 4, a Mateusz Laszczyk 19 pozycję. W kategorii M-3 Krzysztof Orlik uplasował się na 2 miejscu. W kategorii wikowej M-4 miejsce 1 zajął Przemysław Mikołajczyk, tuż za nim Wojciech Czajka

Gala wręczenia nagród odbędzie się 21 października w Murowanej Goślinie.