Finałowy maraton w Kwidzynie

30 września w Kwidzynie odbyła się ostatnia edycja Vienna Langteam Maraton. Na starcie stanęło ponad 800 zawodników, a zawodnicy mogli startować na trasach: Grand Fondo, Medio, MIni i Parady Rodzinnej. Trasa prowadziła głównie drogami leśnymi z odcinkami asfaltu i polnymi drogami,

W maratonach Vienny startowało ponad 90 drużyn. Agrochest Team w ostatnim starcie w Kwidzynie zajął 6 miejsce, a w całym cyklu Vienny Langteam miejsce 5.

W finale wszystkich cyklów Vienny klasyfikacji generalnej, na dystansie MINI triumfował Przemysław Mikołajczyk, który zajął 1 miejsce w kategorii M-4. Na dystansie MEDIO Wojciech Czajka, również w kategorii M-4 zajął 3 miejsce, a Hubert Spławski w kategorii M-2 był 5. Na trasie GRAND FONDO, 3 miejsce zajął Artur Małkowski w kategorii M-1,  na 6 miejscu uplasowali się w swoich kategoriach wiekowych Mateusz Laszczyk i Marcin Korzeniowski.

Sezon maratonów rowerowych wielkimi krokami zbliża się do końca. W najbliższą niedzielę odbędzie nasz ostatni start w cyklu Gogola i ostatnia szansa na zdobycie punktów.