Pierwsze miejsce drużynowo w Suchym Lesie na Gogolu.

Kolejne zawody maratonu Gogola w Suchym Lesie zawodnicy Agrochest Teamu zakończyli na wysokich  pozycjach, co przełożyło się na zdobycie 1 miejsca w  klasyfikacji drużynowej.  W klasyfikacji generalnej Bike Cross Maraton zajmujemy 2 miejsce. Trasa, z którą musieli zmierzyć się zawodnicy nie była łatwa, a na każdym kilometrze towarzyszyło błoto. Na trasie Mega liczącej 59 km najlepiej z naszych zawodników pojechał Mateusz Kanoniczak, który zajął 4 miejsce. Tuż za nim przyjechał Przemysław Mikołajczyk. Krzysztof Orlik i Artur Małkowski zajęli odpowiednio 9 i 10 miejsce, Wojciech Czajka był 12, a Hubert Spławski zajął 13 pozycję. Na dystansie MINI startował Grzegorz Sobczyński. W swoich kategoriach wiekowych na 1 miejscu stanęli Przemysław Mikołajczyk i Artur Małkowski, miejsce 2 w kategorii M-4 zajął Wojciech Czajka, a w kategorii M-3 na 3 miejscu uplasował się Krzysztof Orlik.

Do końca całego cyklu Gogola pozostał zaledwie jeden start w Łopuchowie 8 października, a kolejny nasz start już w sobotę w Kwidzynie w maratonie Vienna Life Lang Team.