Bike Cross Maraton w Stęszewie

Kolejny start Bike Cross Maraton w Stęszewie już za nami. Trasa wytyczona była szlakami turystycznymi Wielkopolskiego Parku Narodowego Zawodnicy mogli startować na dwóch dystansach MEGA (59km) i MINI (27km). Na starcie stanęło 550 osób, z czego 441 wystartowało na krótszej trasie. Z naszych zawodników najlepiej na trasie Mega spisał się Mateusz Kanoniczak plasując się na 4 pozycji w kategorii open i 3 w swojej kategorii wiekowej. Miejsca od 6 do 9 w kategorii open zajęli  kolejno Artur Małkowski, który w kategorii M-1 był pierwszy, Hubert Spławski, Krzysztof Orlik, i Przemysław Mikołajczyk. Na podium w swoich kategoriach wiekowych uplasowali się także Krzysztof Orlik i Przemysław Mikołajczyk, którzy zajęli obydwoje 2 miejsce. Na 16 miejscu uplasował się Wojciech Czajka. Na trasie MINI wystartowali Jonasz Biesiada i Tomasz Rybarczyk.