Bike Cross Maraton w Pobiedziskach

Po ponad miesięcznej przerwie w cyklu Bike Cross Maraton, zawodnicy Agrochest Teamu stanęli na starcie tym razem w Pobiedziskach. Uczestnicy mogli startować na dystansie MINI liczącym 26km i na dystansie  MEGA liczącym 52km. Zawodnicy naszego Teamu pokazali, że cały czas są w wysokiej formie, o czym świadczą  uzyskane przez nich bardzo dobre wyniki. Jonasz Biesiada startując na dystansie MINI uzyskał 22 lokatę, a w swojej kategorii wiekowej był 9. Zdecydowana większość zawodników naszego zespołu zmierzyła się z dłuższą trasą MEGA. Najszybciej pokonał tę trasę pokonał Hubert Spławski zajmując 6 miejsce, ale na kolejnych miejscach od 7 do 9 uplasowali także nasi zawodnicy: Mateusz Kanoniczak, Przemysław Mikołajczyk i Krzysztof Orlik. Artur Małkowski zajął miejsce 11, a Wojciech Czajka był 23. W swoich kategoriach wiekowych na 1 miejscu uplasowali się Artur Małkowski i Krzysztof Orlik, a Przemysław Mikołajczyk w kategorii M-4 był drugi.

Wysokie wyniki naszych zawodników pozwoliły utrzymać 1 miejsce w klasyfikacji generalnej, a także zdobyć 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej edycji odbywającej się w Pobiedziskach.

Do końca cyklu Bike Cross Maraton zostały tylko 3 starty i liczymy, że nasz Team utrzyma wysoką lokatę, na którą pracowali cały sezon.

Kolejny start w cyklu już 3 września w Stęszewie. Bądźcie z nami i trzymajcie kciuki.