Zawody Gogol MTB w Czerwonaku

W niedzielę odbyła się już siódma edycja Bike Cross Maraton 2017. W tym roku zawodnikom pogoda dopisała. Było słonecznie i ciepło. Trasa liczyła odpowiednio ok. 33 km (MINI) i 66 km (MEGA) o podłożu piaszczystym. Trasę urozmaiciła Dziewicza Góra, na którą trzeba było w jechać 3 razy na trasie MINI i 6 razy na trasie MEGA.

Zawodnicy Agrochest Team-u uzyskali następujące wyniki:

na trasie MEGA:

Mateusz Kanoniczak uplasował się na 10 miejscu, tuż za nim był Wojciech Czajka zajmując 11 pozycję , który w kategorii M-4 zajął miejsce 1. Krzysztof Orlik ulokował się na 13 miejscu w kategorii open, a w kategorii M-3 miejsce 4. Na miejscu 16 i 17 uplasowali się Artur Małkowski i Przemysław Mikołajczyk. W swojej kategorii wiekowej Artur Małkowski zajął 1 miejsce, a Przemysław Mikołajczyk zajął miejsce 2.

na trasie MINI:

Najlepiej spisał się Jonasz Biesiada zajmując 42 miejsce w kategorii open, który w swojej kategorii wiekowej był 15. Grzegorz Sobczyński uplasował się na 120 miejscu, a Błażej Serkowski zajął miejsce 183.

W klasyfikacji edycji w Czerwonaku zajęliśmy 3 pozycję, a w klasyfikacji generalnej BIKE CROSS MARATON nasza drużyna zajmuje 1 miejsce!

Kolejne zawodu Bike Cross Maraton 6 sierpnia w Suchym Lesie.