Agrochest Team kończy sezon 2018 w pięknym stylu

To już koniec rowerowych zmagań w 2018 r. Za nami pracowity rok, ale opłacało się.

W tym sezonie grupa wzięła udział w Mistrzostwach Świata w Varese oraz w ponad 40 maratonach w różnych częściach Polski. Wisienką na torcie okazał się finałowy wyścig Vienna  Life Langteam, który odbył się 29 września w Kwidzynie.  Drużynowo zajęliśmy w  tym maratonie drugie miejsce.

Sukcesy w klasyfikacji indywidualnej odnieśli: Jonasz Biesiada, dystans MINI, miejsce 3 w kategorii wiekowej M-2. Na dystansie MEDIO Hubert Spławski i Krzysztof Orlik zajęli 2 miejsce w kategoriach wiekowych M-2 i M-3.  Wojciech Czajka zajął miejsce 1 w kategorii wiekowej M-4. Na dystansie GRAND FONDO Michał Czapla zajął miejsce 1 w kategorii wiekowej M-2 a zaraz za nim na miejscu 2 uplasował się Mateusz Laszczyk. Marcin Korzeniowski zajął miejsce 1 w kategorii wiekowej M-3.