Kolejna edycja Vienny w Gdańsku i Bike Cross Maraton w Wyrzysku

W trzecich zawodach z cyklu VIENNA LIFE LANG TEAM, które odbyły się w Gdańsku najszybszy na najkrótszej trasie był Przemysław Laszczyk, który zajął 2 miejsce, a w kategorii M-4  był 1. Udział brali także Jonasz Biesiada i Grzegorz Sobczyński. Na dłuższym dystansie MEDIO Wojciech Czajka w kategorii Open zajął miejsce 15, a w kategorii M-4 3.  Tuż za nim na 16 miejscu uplasował się Hubert Spławski, a swojej kategorii wiekowej był 7. Na najdłuższej trasie GRAND FONDO startowali Mateusz Laszczyk zajmując miejsce 20, a Marcin Hermanowski był 45.

W klasyfikacji drużynowej nasz Team zajął 5 miejsce.

Trasa przebiegała w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, w otoczeniu bukowych i sosnowych lasów, po morenowych wzgórzach z dużą liczba podjazdów i trudnymi technicznie zjazdami

Zawody w Gdańsku nie były jedynymi w ten weekend. W niedzielę rozegrał się także trzeci etap BIke CROSS Maraton w Wyrzysku. Zawodnicy mogli ścigać się na dwóch dystansach MINI i MINI Pro liczący 28 km i MEGA liczący 56 km. Na dystansie Mega najlepiej spisał się Mateusz Laszczyk, który stanął na 2 miejscu podium w kategorii Open i M-2, Krzysztof Orlik zajął 3 miejsce  i 1 miejsce w kategorii M-3. Przemysław Mikołajczyk i Wojciech Czajka zajęli odpowiednio 7 i 8 miejsce. Na tej samej trasie startowali również Spławski Hubert i Artur Małkowski. Na starcie dystansu Mini stanął Grzegorz Sobczyński, natomiast na dystansie Mini Pro Jonasz Biesiada.

Następny zawody już w niedzielę startujemy w Kostrzyn MTB Maraton.