Mistrzostwa Świata tuż tuż..

19 sierpnia odbyły się dwa maratony rowerowe na których wystartowało trzech kolarzy Agrochest Team. Pierwszy to Łańcucki Klasyk Szosowy w których udział wziął Mateusz Laszczyk. Po przejechaniu 12 km zdobył premie górską i zainicjował trzyosobowy odjazd który trwał przez kolejne 60 km. Ostatecznie Mateusz dojechał na metę jako trzeci open i pierwszy w kategorii wiekowej M20.

Drugie zawody to Bike Cross Maraton w Pobiedziskach w których udział wziął Krzysztof Orlik oraz Wojciech Czajka zajmując kolejno trzecie i czwarte miejsce open oraz pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

 

 

Agrochest Team nie zwalnia tempa. Jeszcze chwilę temu zawodnicy świętowali drużynowe zwycięstwo w Tour de Pologne Amatorów a już niedługo, bo 2 września br. wystartują w Mistrzostwach Świata w Varese organizowanych pod sztandarem UCI. Na wyścig  zakwalifikowali się Mateusz Laszczyk i Marcin Korzeniowski biorąc udział  w zeszłorocznym Bike Challenge w Poznaniu oraz Michał Czapla startując w tegorocznym La Leggendaria Charly Gaul we Włoszech.