Prymat Agrochest Team w maratonie Langa w Katowicach

15 września 2018 r., odbył się przedostatni wyścig cyklu Life Lang Team Maratony Rowerowe, który miał miejsce w Katowicach.  Na maraton ten wybrała się stała ekipa Agrochest Teamu w składzie: Marcin Korzeniowski, Mateusz Kanoniczak, Mateusz Laszczyk, Hubert Spławski, Wojciech Czajka, Przemysław Mikołajczak, Jonasz Biesiada i Grzegorz Sobczyński.
Maraton w Katowicach okazał się bardzo wymagający. Błotnista trasa dała się we znaki zawodnikom jednak ostatecznie na podium znalazło się większość naszego teamu. Wyniki przedstawiają się następująco:
Na dystansie Grand Fondo obejmującym 76 km Marcin Korzeniowski zajął miejsce pierwsze w kategorii M3. W kategorii wiekowej M2 Mateusz Kanoniczak zajął miejsce drugie a Mateusz Laszczyk miejsce 3. Dalej na dystansie Medio (54 km) na podium uplasował się Hubert Spławski zajmując miejsce drugie w kategorii M2 a na dystansie Mini (33 km) Przemysław Mikołajczyk zajął miejsce pierwsze w kategorii M4.

Drużyna Agrochest Team przed ostatnim cyklem Langa plasuje się na drugim miejscu.