Zawody Vienna Life Lang Team w Krokowej i maraton Gogol MTB w Mściszewie

W sobotę odbyła się kolejna, już 6 edycja Vienna LIfe Lang Team Martony Rowerowe w Krokowej.  Trasa nie była łatwa technicznie przebiegająca przez las, a padający deszcz powodował, że trasa robiła się śliska i błotnista.

Mimo tej niesprzyjającej aury na trasie MINI zwyciężył Przemysław Mikołajczyk zajmując także 1 miejsce w kategorii M-4. Na trasie MEDIO najlepiej spisał się Mateusz Kanoniczak plasując się na 11 miejscu, tuż za nim był Artur Małkowski zajmując 12 miejsce w kategorii open i 2 w swojej kategorii wiekowej. Miejsce 17 i 18 zajęli Wojciech Czajka i Hubert Spławski.

W klasyfikacji drużynowej VIenna Lang Team nasz Team plasuje się na 9 pozycji.

Kolejny maraton Vienny 16 września w Dąbrowie Górniczej.

W niedzielnym maratonie zawodnicy naszego zespołu startowali w szóstej już edycji BIke Cross Maraton w  Mściszewie             k. Murowanej Gośliny. Trasa też nie była łatwa technicznie, urozmaicona podjazdami i zjazdami, ale Agrochest Team uzyskał bardzo dobre wyniki, dzięki którym w klasyfikacji drużynowej zajmujemy 2 miejsce. Do 1 miejsca tracimy zaledwie 18 punktów. Na trasie MEGA miejsca od 4 do 6 zajęli Mateusz Kanoniczak , Krzysztof Orlik i Przemysław Mikołajczyk. Krzysztof Orlik              i Przemysław Mikołajczyk zajęli w swoich kategoriach wiekowych 1 miejsce. Wojciech Czajka był 8 w kategorii open i drugi w kategorii M-4. Miejsce 12 w kategorii open zajął Artur Małkowski i 1 w kategorii M-1, na 13 miejsce uplasował się Hubert Spławski.

Następny maraton Bike Cross Maraton 16 lipca w Czerwonaku.