Zmagania Agrochest Teamu w Skokach

Kolejny udany start w Skokach mają za sobą zawodnicy naszego Team-u . Zawodnicy mogli startować jak w każdym etapie cyklu Gogola na trasach MINI i MEGA. Trasa MINI i MEGA była wyznaczona z wyraźnym zróżnicowaniem stopnia trudności. Do rywalizacji stanęło ponad 500 zawodników, a pogoda sprzyjała walce o najlepsze miejsce.

Na trasie MINI najlepiej spisał się Jonasz BIesiada zajmując 63 miejsce w kategorii Open i 18 w kategorii M-2. Na tej samej trasie startowali również Grzegorz Sobczyński i Tomasz Rybarczyk. Wyścig na dystansie MEGA wygrał Mateusz Laszczyk, który również zajął 1 miejsce  w swojej kategorii wiekowej. Na 3 miejscu podium w kategorii Open uplasował się Mateusz Kanoniczak, a tuż za nim 4 miejsce zajął Krzysztof Orlik. Obydwoje w swoich kategoriach wiekowych zajęli 2 miejsce. Wojciech Czajka w kategorii Open zajął miejsce 7, a w kategorii M-4 1 miejsce. Miejsce 14 i 15 zajęli kolejno Przemysław Mikołajczyk i Artur Małkowski, który w swojej kategorii wiekowej zajął 2 miejsce.

Następne zawody Bike Cross Maraton Gogol MTB już w niedzielę 2 lipca w Mściszewie. Trzymamy kciuki za kolejny udany start Agrochest Teamu.